
Дитячий проєктор для малювання 222-10
299 ₴
- В наявності
- Код: 222-10BL
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Проєктор для малювання представлений у двох колірних рішеннях: блакитний і рожевий. (Надійний Вам колір умовляйте в коментарії до замовлення)
Проєктор працює від батарейок (не входять до комплекту), до набору 24 слайди, фломастери 12 штук.
Під час увімкнення проєктора він проєктує зображення на столик і дитині легко його намалювати (обвести й розфарбувати).
Картинки все яскраві, зрозумілі дитині. Проєктор музичний.
Яскраве подарункове паковання розміром 40 х 28 х 7 см.
Рекомендований вік від 3 до 8 років.
Потрібний Вам колір умовляйте в коментарії до замовлення
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид творчості | Малювання |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Упаковка | Коробка |
| Довжина | 15 см |
| Ширина | 20 см |
| Висота | 28 см |
| Вага | 900 г |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
Інформація для замовлення
- Ціна: 299 ₴

