
Кухня дитяча Limo Toy WD-R25 (20 предметів)
709 ₴
- В наявності
- Код: WD-R25BL
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кухня дитяча Limo Toy WD-R25 20 предметів. Кухня дитяча Limo Toy WD-R25 ― чудовий подарунок для юної господині. Кухня включає все необхідне для цікавої гри та розвитку дитини.
Характеристики:
- Тип: кухня
- Тип живлення: батарейки
- Матеріал: пластик
- Матеріал посуду: пластик
- Вік: від 3 років
- Звукові ефекти
- Світлові ефекти
- Кількість предметів: 20
- Розміри: 39,5х24,5х34 см
- Розмір упаковки: 40х27х11,5 см
- Упаковка: коробка
- Виробник: Limo Toy
Склад набору:
- Мийка
- Посуд
- Продукти
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Limo Toy |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Іграшкова кухня |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість предметів в наборі | 20 |
| Колір | Різні кольори |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 300 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Висота | 510 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 709 ₴

