
Піаніно дитяче Limo Toy FT-0001
799 ₴
- В наявності
- Код: FT 0001 BL
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Піаніно дитяче Limo Toy FT-0001. Яскраве піаніно обов'язково сподобається Вашому малюкові. Виготовлений інструмент із пластику. А яскравий дизайн не залишить жодного малюка байдужим. піаніно має три режими гри — ноти, звуки тварин, мелодії. Кожна клавіша імітує звук окремо взятої тварини.
Характеристики:
- Тип: піаніно
- Матеріал: пластик
- Вік: від 1 року
- Живлення: батарейки
- Музичні ефекти
- Світлові ефекти
- Розмір: 25 см
- Колір: різні кольори
- Паковання: картонна коробка
- Виробник: Limo Toy
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Білий |
| Особливості | Мелодії, Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Вікова група | Від 18-ти місяців |
| Виробник | Limo Toy |
| Основні | |
| Вік | Від 6 міс |
| Тип | Сортер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність | в наявності |
| Упаковка | |
| Ширина упаковки | 180 мм |
| Довжина упаковки | 190 мм |
| Висота упаковки | 300 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 799 ₴

