
Дитяча залізниця на керуванні 2805Y-2
799 ₴
- В наявності
- Код: 2805Y-2BL
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитяча залізниця — іграшка, що імітує справжню залізницю з багатьма її атрибутами.
Вона однаково добре підійде як для хлопчиків, так і для дівчаток.
Залізниця здатна надовго захопити дитину, адже граючи, вона зможе побудувати свій власний світ.
У процесі гри в дитини розвивається дрібна моторика, координація, кмітливість, уява та логіка.
Кількість предметів: 49.
Комплектація
- Локомотив 20.5 см: 1 шт
- Вагон: 3 шт
- Дорога
- Пульт керування
Тип живлення: Батарейки
Особливості: Світлові ефекти | Звукові ефекти
Матеріал виготовлення: Пластик
Довжина 264 см
Розмір упаковки: 57х33х6 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Залізниця |
| Вікова група | Від 3 років |
| Комплектація іграшки | Платформа, Залізничний склад, Цистерна, Вагон, Локомотив |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 530 мм |
| Довжина упаковки | 310 мм |
| Висота упаковки | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність | в наявності |
Інформація для замовлення
- Ціна: 799 ₴
- Спосіб упаковки: картон,пленка

