
Дитячий гнучкий трек GD-152A (118 деталей)
784 ₴
- В наявності
- Код: GD-152BL
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Трек GD-152A сподобається хлопчикам віком від 3 до 8 років. За допомогою ігрового треку дитина зможе вигадати безліч ігор. Дитина зможе розвивати свою фантазію і творчий потенціал.
Характеристики:
- Тип: ігровий набір
- Матеріал: пластик
- Живлення: батарейки
- Вік: від 3 років
- Кількість дизайнів: 1
- Кількість деталей: 118шт
- довжина 315 см
- Розмір упаковки: 42х30х7 см
- Паковання: картонна коробка
- Колір: різний колір
Комплектація
- Трек
- Машинка
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Автотрек |
| Вікова група | Від 2 років |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Особливості | Світлові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 300 мм |
| Довжина упаковки | 70 мм |
| Висота упаковки | 420 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 784 ₴

