
Собака на радіокеруванні Limo Toy RC-0009
1 069 ₴
- В наявності
- Код: RC 0009 BL
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Собака на радіокеруванні Limo Toy RC-0009
Собака на радіокеруванні Limo Toy RC-0009. Це оригінальна інтерактивна іграшка, яка захопить Вашу дитину. Сучасний динозавр вирізняється якісним виготовленням він ходить і також обладнаний функцією підсвічування. Видає звуки.
Характеристики:
- Тип: собака
- Тип живлення: акумулятор
- Тип: на радіокеруванні
- Матеріал: пластик
- Вік: від 3 років
- Звукові ефекти
- Світлові ефекти
- Кількість дизайнів: 21
- Розмір: 18 см
- Паковання: коробка
- Колір: різні кольори
- Виробник: Limo Toy
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стан | Новий |
| Виробник | Limo Toy |
| Особливості | USB-роз'єм, Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Тварина |
| Тип харчування | Акумулятор |
| Колір | Білий |
| Мови | Англійська |
| Розміри | |
| Довжина | 28 мм |
| Ширина | 18 мм |
| Висота | 19 мм |
| Вага | 700 г |
| Упаковка | |
| Ширина упаковки | 150 мм |
| Довжина упаковки | 300 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Висота упаковки | 180 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 069 ₴

