
Дитячий Триповерховий гараж T103-88A
1 519 ₴
- В наявності
- Код: T103-88A BL
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитячий Триповерховий гараж T103-88A для машинок із Ліфтом
3-ярусне паркування виготовлене з первинного пластику, який витримує фізичні пошкодження та є зносостійким. Є піднімний механізм (ліфт), у якого звукові та світлові ефекти
Комплектація
- - транспорт 6 шт. по 3 см
- - Дорожні знаки
- пускові механізми
Габаритні розміри паркування 90-43-45 см
Паковання:Коробка 53-27,5-13,5см
Вік: від 3 років
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Паркінг/гараж |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Особливості | Звукові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 350 мм |
| Довжина упаковки | 950 мм |
| Висота упаковки | 70 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 519 ₴

