
Ігровий набір для купання дитячий 878-39
259 ₴
- В наявності
- Код: 878-39BL
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ігровий набір для купання дитячий 878-39
Розмір іграшки 10х15м
Іграшка на присоску
Розмір у коробці 24х22х8 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 600 г |
| Висота | 360 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 10-ти місяців |
| Довжина | 160 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Набір іграшок |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 259 ₴

