
Ігровий набір для прибирання 66734
1 217 ₴
- В наявності
- Код: 66734L
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ДИТЯЧНЕ УБИРАННЯ СТОЛ 667-34 З ПИЛЕСОМ
Дитячий набір для прибирання — це візок із великою кількістю приладдя для прибирання. Важко знайти маленьку дівчинку, яка не зрадіє такому подарунку. Адже з таким візком вона зможе повноцінно допомагати мамі підтримувати в домі чистоту та лад, а також влаштовувати рольові ігри з ляльками на тему прибирання. Вона досить зручна і на ній поміщаються всі предмети, необхідні для прибирання. Її легко переміщати, оскільки вона на колесах. Усі елементи можна мити.
До набору входять:
візок,
пилосос,
відро
щітки,
совок.
Розмір: 49-38-15 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Набір для прибирання |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість предметів в наборі | 9 |
| Колір | Рожевий |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 290 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Висота | 510 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 217 ₴

