
Самоскид на радіокеруванні QH9008
999 ₴
- В наявності
- Код: QH9008BL
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Самоскид на радіокеруванні Z6811A — незамінний помічник під час будівельних і ремонтних робіт! З такою технікою будь-яка гра перетвориться на нову захопливу історію.
Особливості:
- чудова деталізація;
- мерехтлива підсвітка корпусу;
Ця ігрова модель має рухомі деталі та сучасний дизайн. Матово-білий колір із контрастними чорні вставки прикрашений різними написами та схожий на реалістичний зовнішній вигляд спецтехніки.
А світлові та звукові ефекти урізноманітнять гру та дадуть змогу дитині відчути себе справжнім проробом, який пильно керує робочим процесом!
Комплектація
- спецтехніка;
- пульт керування;
- акумуляторна батарея 3.7 V;
- USB-кабель для заряджання акумулятора.
Самоскид працює від акумуляторної батареї 3.7 V — входить до комплекту.
Розмір упаковки: 47 х 22 х13 см
Пульт працює від 2 батарейок типу "АА" — до комплекту не входять.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип моделі | Вантажівка, самоскид |
| Вікова група | Від 3 років |
| Колір корпусу | Білий |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Радіус дії | 10 м |
| Стан | Новий |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Зелений |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Комбайн |
| Характеристики акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Розміри | |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Висота | 130 мм |
| Вага | 600 г |
| Додаткові характеристики | |
| Привід | 4WD |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність | в наявності |
Інформація для замовлення
- Ціна: 999 ₴
- Спосіб упаковки: плівка, картон

