
Конструктор танк на керуванні Sluban M38-B0851
2 889 ₴
- В наявності
- Код: M38-B0851L
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктор танк на керуванні
Кількість деталей 814 дет,
пульт керування 2,4G,
На акумуляторі,
USB зарядний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sluban |
| Країна виробник | Китай |
| Тип конструктора | Блочний |
| Стать | Для хлопчиків |
| Вікова група | Від 5 років |
| Тематика | Військова техніка |
| Кількість деталей | 814 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Сірий |
| Вага | 800 г |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 520 мм |
| Ширина упакування | 330 мм |
| Висота упаковки | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 889 ₴


