
Конструктор KB 5903 "Поліція" (627 деталі)
919 ₴
- В наявності
- Код: 5903BL
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Країна-виробник: Китай;
Матеріал: пластик;
Колір: Різнобарвний;
Розмір упаковки: 41 х 6,5 х 28 см;
Тип: Конструктор;
Кількість деталей: 627;
Вікова група: 6+.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип конструктора | Блочний |
| Стать | Для хлопчиків |
| Вікова група | Від 5 років |
| Тематика | Поліцейська серія |
| Кількість деталей | 627 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 410 мм |
| Ширина упакування | 280 мм |
| Висота упаковки | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність | в наявності |
Інформація для замовлення
- Ціна: 919 ₴
- Спосіб упаковки: плівка

