
Интерактивная Собачка - робот A118
1 189 ₴
- В наявності
- Код: A118BL
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Тварина |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Білий |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Довжина | 23 см |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 300 мм |
| Ширина упакування | 300 мм |
| Висота упаковки | 170 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 189 ₴

