
Машинка-каталка толокар ТехноК 7426
799 ₴
- В наявності
- Код: 7426BL
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Машинка-каталка толокар ТехноК — це стильний дизайн в поєднанні зі зручністю и функціональністю. Дітлахам також сподобаються яскраві кольори и цікаві наклейки.
Функціонал іграшкового автомобіля, як у справжнього: під капотом можна заглянути в моторний відсік для ремонту. І для покупок теж знайдеться місце — є багажник и великий отсек під сидінням. Зручна спинка підтримує дитину під час катання. Імітація вихлопної труби забезпечує стійкість автомобіля від перекидання. На великих міцних колесах автомобіль має високу прохідність на різних дорожнях.
Іграшка «Автомобіль для прогулянок ТехноК» неодмінно стане найкращим другом для Ваших малюків.
Максимальне навантаження — 20 кг.
розмір 67 х 46 х 29 см
Для дітей від 1 року.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Технок |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Машинка |
| Вікова група | Від 18-ти місяців |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Вага | 3 кг |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Основні | |
| Особливості | Ножні гальма |
| Конструкція | Складана |
| Висота рульової стійки | 70 см |
| Максимальне навантаження | 50 кг |
| Кількість коліс | 3 |
| Діаметр колеса | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал рами | Алюміній + Пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 799 ₴




