
Радіокерований спортивний катер A3502-2
718 ₴
- В наявності
- Код: A3502-2BL
- +380 (68) 734-67-15Telegram
Великий швидкісний катер на радіокеруванні. Іграшка гарантує дитині велику кількість позитивних емоцій.
Катер керується вперед, вправо, вліво. Запускається від акумулятора, пульт працює від двох батарейок АА. Зарядний пристрій додається в комплекті. Час роботи — до 20 хвилин, час заряджання акумулятора — до 2 годин. Дальність дії пульта — до 25 м.
Корпус виготовлений із міцного пластику та герметизований у місцях з'єднання деталей. Потужний дизайн катера не залишить байдужими ні дітей, ні навіть дорослих. Обтічна ергономічна форма корабля сприяє розвитку швидкості до 5 км/год. У комплекті є запасні гвинти, підставка для моделі, інструкція з експлуатації.
Підходить для гри у ванній або басейні.
Розмір: 33 см
Акумулятор: NI-CD AA700mAh 7,2V
Батарейки для пульта: 2хААА
Паковання: 35 х 18,5 х 15 см
Країна походження: Китай
- Великий катер на р/к.
- Розвиває швидкість – до 5 км/год.
- Час роботи — до 30 хвилин.
- Час заряджання акумулятора — до 2 годин.
- Дальність дії пульта — до 25 м.
- Рух: вперед, вправо, вліво.
- У комплекті: катер, акумулятор, зарядний пристрій, 2 запасні гвинти, підставка, інструкція.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип моделі | Катер |
| Вікова група | Від 5 років |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Радіус дії | 25 м |
| Двигун | Електричний |
| Стан | Новий |
| Характеристики акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 7 В |
| Ємність акумулятору | 700 мА/год |
| Час зарядки акумулятора | 2 годин |
| Час роботи від акумулятора | 30 хв |
| Розміри | |
| Довжина | 320 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Висота | 80 мм |
| Вага | 500 г |
- Ціна: 718 ₴

