
Набір тіста для ліплення Дачник "MASTER DO" TMD-18-01U
227 ₴
- В наявності
- Код: TMD-18-01BL
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Креативна творчість "Тісто для ліплення Master Do Дачник.
Розмір паковання 26х19х17,5 см.
Вік 3+
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Набір для ліплення |
| Тип пластиліну/маси для ліплення | Пластилін восковий |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість кольорів у наборі | 3 |
| Комплектація інструментами/аксесуарами | Так |
| Упаковка | |
| Упаковка | Коробка |
| Довжина | 35 см |
| Ширина | 30 см |
| Висота | 6 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 227 ₴

