
Килимок для немовляти M 5500
873 ₴
- В наявності
- Код: 5500BL
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Килимок для немовлят призначений для діток практично від самого народження. З ним можна гратися, лежачи на спинці або перевернувшись на животик, сидячи та навіть стоячи!
Особливості: дуга, піаніно, музика, світло, підвіски 5 шт.
Розмір 72 х 45 см
Паковання: коробка
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Розвиваючий килимок |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 1 міс |
| Матеріал | Тканина |
| Колір | Різні кольори |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 710 мм |
| Ширина | 470 мм |
| Висота | 400 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 470 мм |
| Ширина упакування | 90 мм |
| Діаметр упаковки | 360 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність | в наявності |
Інформація для замовлення
- Ціна: 873 ₴
- Спосіб упаковки: плівка

