
Дитяча боксерська груша рукавички (50х25 см) L-USA
589 ₴
- В наявності
- Код: L-USA BL
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитяча боксерська груша з рукавичками.
Боксерські набори це не тільки улюблена іграшка кожного хлопчика, а й реальний тренажер фізичного та емоційного розвитку дитини та підлітка.
Це недорогий аналог професійної боксерської груші з міцними ременями та досить великої маси для тренувань як для дитини, так і для дорослого.
Ці боксерські груші та рукавички виготовлені зі спеціальної антиковзної штучної шкіри, що мінімізує травматизм кистьових суглобів.
У комплект входить: груша та рукавички.
Розмір груші: 25 х 50 х 25 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Дитяча |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність | в наявності |
| Ширина | 250 мм |
| Діаметр | 250 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Тип гри | Бокс |
| Упаковка | Поліетиленовий мішок |
| Тип | Бокс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 589 ₴

