
Дитяча іграшкова бензопила М5502
609 ₴
- В наявності
- Код: 5502BL
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитяча іграшкова бензопила М5502
Дитячий набір інструментів буде чудовим подарунком для дитини.
Паковання: Коробка
Розмір: 39 см
Вага в упаковці: 300 г
Габарити в пакованні: 40 x 17 x 14.5 см
Страна виробник: Китай
Матеріал: Комбінований
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Особливості | Звукові ефекти |
| Вікова група | Від 2 років |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Майстерня, набір інструментів |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Кількість предметів в наборі | 4 |
| Виробник | Limo Toy |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Висота | 170 мм |
| Вага | 300 г |
| Ширина | 100 мм |
| Довжина | 390 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 609 ₴

