
Машина перевертень Rock Crawler на UD2220A
989 ₴
- В наявності
- Код: UD2220BL
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Погодьтеся, більш драйвової та цікавої іграшки для активного малюка, ніж крута машинка на радіокеруванні, не знайти. "Deformation car" — це дивовижний всюдихід, що має функцію трансформації коліс, завдяки якій легко подолає як швидкісну трасу, так і непрохідне бездоріжжя.
Особливості:
- іграшка зроблена в стильному футуристичному дизайні;
- пульт 2,4G працює від двох батарей типу "ААА" (не додаються);
- машинка працює від акумулятора 3,7 V;
- гумові колеса;
- машинка змінює положення коліс: підіймається й опускається;
- рух уперед/назад, ліворуч/праворуч;
— режим демонстрації.
Розміри:
- довжина (см): 25 см
- ширина (см): 17 см
- висота (см): 15 см
Комплектація
- машинка;
- пульт керування;
- акумулятор;
- USB-кабель для зарядки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип моделі | Монстр-трак |
| Вікова група | Від 5 років |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Радіус дії | 30 м |
| Двигун | Електричний |
| Максимальна швидкість | 10 км/год |
| Стан | Новий |
| Характеристики акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 4.8 В |
| Час зарядки акумулятора | 1 годин |
| Час роботи від акумулятора | 30 хв |
| Розміри | |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Висота | 150 мм |
| Вага | 1000 г |
| Додаткові характеристики | |
| Привід | 4WD |
Інформація для замовлення
- Ціна: 989 ₴

