
Дитячий триколісний біговел MBB 1015-1
1 755 ₴
- В наявності
- Код: 1015-1 BL
- +380 (68) 734-67-15Telegram
Дитячий триколісний біговел MBB 1015-1, PROFI KIDS — це чудовий спосіб весело й безпечно розвинути навички рівноваги та координації в дітей віком від 2 до 4 років. З міцною металевою рамою та можливістю складання, цей дитячий велобіг стане чудовим придбанням для дитини.
Триколісний біговел обладнаний міцною металевою рамою, що гарантує довгий термін експлуатації та безпеку малюка під час катання. Біговел може легко складатися, що робить його зручним для зберігання і транспортування. Ви зможете взяти його із собою в поїздку або просто скласти, щоб звільнити місце в домі.
Дитячий беговел має три колеса, зроблені з міцного матеріалу EVA, вони забезпечують чудове зчеплення з поверхнею. Це дає змогу дітям почуватися впевнено та стабільно під час катання.
Характеристики дитячого біговела :
- Міцна металева рама
- Біговел може складатися
- Три колеса, матеріал коліс — EVA
- Розмір коліс: 6 дюймів
- Зручне сидіння ергономічної форми
- Призначений для дітей від 2 до 4 років
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Profi |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 2 років |
| Діаметр колеса/диска | 6" |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Тип амортизації | Без амортизації |
| Кількість коліс беговела | 3 |
| Колір | Блакитний |
| Максимальна вага | 30 кг |
| Надувні колеса | Ні |
| Вага | 3 кг |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 755 ₴

