
Каталка толокар BAMBI 4086-4
1 363 ₴
- В наявності
- Код: 4086-4 BL
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Каталка толокар M 4086 зроблена у формі невеликого мотоцикла, який стане прекрасним подарунком і першим самостійним транспортом для вашого малюка. Світлові та звукові ефекти створять веселу атмосферу під час катання. Легка вага та невеликі розміри будуть зручні не тільки для малюка, а й для батьків під час транспортування. Чотири пластикові колеса створять гарну стійкість і допоможуть у разі дотримання рівноваги. Каталка толокар M 4086 створить комфортну, надійну та повну яскравих вражень прогулянку для кожної дитини.
Характеристики толокара M 4086:
- Музика, світло — від батарейок
- Матеріал сидіння — пластик
- Матеріал корпусу — пластик
- Матеріал коліс — пластик
- Вік від 1.5 до 3 років
- Максимальне навантаження — до 25 кг
- Вага 2 кг
- Розмір: довжина — 56 см, ширина — 29 см, висота до керма — 39 см, висота від підлоги до сидіння — 27 см.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мотоцикл |
| Вікова група | Від 1 року |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Колір | Синій |
| Стан | Новий |
| Основні | |
| Конструкція | Складана |
| Висота рульової стійки | 70 см |
| Максимальне навантаження | 50 кг |
| Кількість коліс | 3 |
| Діаметр колеса | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал рами | Алюміній + Пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 363 ₴

