
Мотоцикл каталка толокар Doloni 0139/59 (Музичний)
1 159 ₴
- В наявності
- Код: 0139/59BL
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мотоцикл порадує дитину як удома, так і на прогулянці у дворі. Забравшись на нього дитина зможе покататися сама, відштовхуючись при цьому ніжками від підлоги. Найзручніша форма керма дозволяє дитині міцно триматися. При повороті керма повертаються передні колеса. Байк стійкий за рахунок широких коліс. Мотоцикл виготовлений з якісного, нетоксичного пластику в яскравих кольорах. Завдяки тому, що мотоцикл дуже компактний, його зручно зберігати і брати на дитячий майданчик, щоб малюк завжди міг покататися на своєму особистому байку.
Характеристики:
Бренд: Doloni;
Країна виробник: Україна;
Матеріал: Пластик;
Вік: до 4 років;
Вага в упаковці: 2000 г;
Габарити в упаковці: 70 x 35 x 50 см;
Габарити без упаковки: 70 x 35 x 50 см.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Doloni |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Мотоцикл |
| Вікова група | Від 1 року |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Особливості | Звукові ефекти |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Основні | |
| Конструкція | Складана |
| Висота рульової стійки | 70 см |
| Максимальне навантаження | 50 кг |
| Кількість коліс | 3 |
| Діаметр колеса | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал рами | Алюміній + Пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 159 ₴

