
Машинка каталка толокар Doloni 0142/11UA Музична
899 ₴
- В наявності
- Код: 0142/11A
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Машинка-каталка толокар сподобається вашій дитині своїм дизайном. Кататися на машинці легко та цікаво, просто відштовхуючись ніжками від землі. Толокар невеликих розмірів, але стійкий завдяки пластиковим колесам. Передні колеса машинки повертаються.
Ззаду толокара передбачена висока спинка-ручка, на яку малюк може спиратися.
Завдяки наявності зручного сидіння й підніжк, навіть найменші дітки почуватимуться комфортно.
Максимальне навантаження: 30 кг
Маса Нетто: 2,95 кг.
Маса Брутто: 3,35 кг.
Розміри: 62x48x29 см.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Doloni |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Машинка |
| Вікова група | Від 18-ти місяців |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Особливості | Звукові ефекти |
| Довжина | 62 см |
| Ширина | 29 см |
| Висота | 48 см |
| Вага | 3 кг |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Основні | |
| Конструкція | Складана |
| Висота рульової стійки | 70 см |
| Максимальне навантаження | 50 кг |
| Кількість коліс | 3 |
| Діаметр колеса | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал рами | Алюміній + Пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 899 ₴

