
Надувний дитячий басейн Intex 58485, 305х183х56 см
2 099 ₴
- В наявності
- Код: 58485L
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Обладнаний трьома повітряними камерами з подвійними клапанами. Повітряний насос купується окремо.
Особливості басейну Intex 58485:
розміри: 305х183х56 см;
місткість: 997 л;
3 повітряні камери;рослі рекомендації: від 6 років;
вага: 8,2 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Рожевий |
| Об`єм | 997 л |
| Довжина | 305 см |
| Ширина | 183 см |
| Висота | 56 см |
| Вага | 6 кг |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 099 ₴

