
Дитяча гра космічне паркінгу BBQ550-62
617 ₴
- В наявності
- Код: BBQ550-62L
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вивчити космос прямо не виходячи з дому стане просто разом із космічною станцією BBQ550-62!
Особливості моделі:
- моделювання космічної станції;
- відтворення ефектної траси;
- докладна деталізація: добре опрацьовано кожен елемент, багато вилитих із пластику деталей;
- виконана з первинної пластмаси та пофарбована в характерні кольори;
У складеному вигляді, модель є космодром-автотрек. З таким набором вивчення космосу стане веселим та захоплюючим заняттям!
Комплектація:
- 2 космонавти по 6 см;
- космічний місяцехід;
- космічний скутер;
- деталі для станції;
- космічна капсула;
- наклейки.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Паркінг/гараж |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 400 мм |
| Довжина упаковки | 340 мм |
| Висота упаковки | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 617 ₴
- Спосіб упаковки: плівка

