
Конструктор поліцейський відділок M38-B0775 (830 деталей)
1 374 ₴
- В наявності
- Код: M38-B0775BL
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктор поліцейський автомобіль M38-B0775
За допомогою деталей Ваша дитина може зібрати будівля поліції, транспорт для працівників поліцейської ділянки.
У комплекті 830 деталей,
Розмір у коробці 55 х 33 х 7см
Матеріал — пластмаса.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sluban |
| Країна виробник | Китай |
| Тип конструктора | Блочний |
| Стать | Для хлопчиків |
| Вікова група | Від 5 років |
| Тематика | Поліцейська серія |
| Кількість деталей | 830 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 410 мм |
| Ширина упакування | 280 мм |
| Висота упаковки | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність | в наявності |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 374 ₴

