
Конструктор для дівчинки SLUBAN M38-B1103, 400 деталей
669 ₴
- В наявності
- Код: M38-B1103BL
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктор розвиває уважність, логіку та уяву. Граючи з ним, дитина зможе пофантазувати.
Особливості конструктора:
- 400 деталей
- Розмір упаковки: 22,5-18-10 см
- Розроблений для дітей від 6 років.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sluban |
| Країна виробник | Китай |
| Тип конструктора | Блочний |
| Стать | Для дівчаток |
| Вікова група | Від 3 років |
| Тематика | Казки, кіно, мультфільми |
| Кількість деталей | 400 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Рожевий |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 490 мм |
| Ширина упакування | 380 мм |
| Висота упаковки | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність | в наявності |
Інформація для замовлення
- Ціна: 669 ₴

