
Музчне кермо Маленький водій 7737
369 ₴
- В наявності
- Код: 7737 BL
- +380 (68) 734-67-15Telegram
Музичне кермо "Маленький водій" 7737
Музична навчальна іграшка "Я теж керую" ТМ "Limo Toy" призначена для маленького водія, який сидить в авто-білизні на задньому сидінні. З такою іграшкою малюк весело та пізнавально проведе час.
Режими гри:
* Вмикання/вимкнення. Кермо вмикається і вимикається за допомогою ключа запалювання. Спрощується звуком двигуна.
* Музика. Звучить пісенька Автошки про правила дорожнього руху: — "Мене звуть Автошка, я їжу по доріжці та кожному за правилами дорогу поступись. Зелене світло моргає — проїхати дає змогу, а червоне загориться — завжди зупиняється...
* Вивчення сигналів світлофора. Засвічується певний сигнал світлофора, а кермо розповідає, що в цьому разі потрібно робити.
* Гальмування. Кнопка, що імітує звук гальмування.
* Розгін. Кнопка, що імітує звук двигуна.
* По комірі. На кермі з двох боків розташовані кнопки лівого та правого поворотників. Під час увімкнення поворотника вимовляється напрямок повороту та загоряється з відповідної сторони керма світловий сигнал поворотника.
* Клаксон.
Усі функції супроводжуються світловими ефектами та реалістичними звуками. Приладна панель із підсвіткою.
Кермо працює від 3 батарейок типу АА/LR6 (до комплекту не входять).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Limo Toy |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 12 міс |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Діаметр | 280 мм |
| Вага | 200 г |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 290 мм |
| Ширина упакування | 260 мм |
| Висота упаковки | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність | в наявності |
- Ціна: 369 ₴
- Спосіб упаковки: картон, плівка

