
Ігровий набір KIDDI SMART Ковчег42 UA
2 169 ₴
- В наявності
- Код: 063404BL
- +380 (68) 734-67-15Telegram
Ігровий набір КОВЧОК НОЯ озвучений українською мовою та визнаний найулюбленішою іграшкою українських малюків!
- Розташуй фігурки по місцях і вирушай у дорогу!
- Кожен персонаж цього чудового Ковчега озвучений українською мовою.
- Крім фігурки 48, до комплекту входять фігурки тварин, які читають віршики на українському та видають відповідні реалістичні звуки.
- Сташки та пісні познайомлять дитину з назвами та характеристиками тварин, допоможуть краще дізнатися навколишній світ і основану історію.
Які функції має Ківчега?
- під час повороту штурвала лунає дзвін і звук корабельного двигуна;
- під час натискання на бочонки звучать веселі пісеньки українською мовою, а Ной співає пісню про Ковчега;
- на даху кораблик розміщений мініпіаніно з різнобарвними клавішами;
- у Ковчега є колеса, тому його можна катати за собою на мотузочку.
Рекомендовано професійним психологом, педагогом дошкільної освіти:
1. Репертуар пісень та віршів — чудовий. До речі, в іграшці "Ковчег 74" представлено 13 віршів і 2 пісні. Вірші дитина може вивчати, повторюючи. А під пісні — танцювати та підспівувати.
2. Іграшка буде цікава для віку дітей, у яких переважає тип мислення образами, тому що фігурки тварин можна знімати та грати окремо відндук. Штурвал — крутиться, тому є прекрасним засобом для розвитку координації рухів і тренування м'язів пальців дитини. Чудо-піаніно розвиває слухове сприйняття та дрібну моторику.
3. Кожна тварина видає звук, що є прекрасним поштовхом для звукозаглушення — базою для формування мовлення дітей раннього віку.
Ігровий набір КОВЧОК НОЯ не тільки розважить дитину, а й допоможе в розвитку таких важливих для малюка навичок: мовлення; логіка; кругозір; пам'ять; музикальний слух; дрібна моторика.
Живлення: 2 батареї типу АА (входять до комплекту).
Розмір: 32 х 20 х 18 см.
Рекомендовано для дітей віком від 12 місяців.
Kiddi Smart - Ваш іграшковий експерт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Limo Toy |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пазл-сортер |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 12 міс |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Особливості | Мелодії, Звукові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Вікова група | Від 2 років |
| Розміри | |
| Довжина | 320 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Висота | 200 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 320 мм |
| Ширина упакування | 200 мм |
| Висота упаковки | 180 мм |
- Ціна: 2 169 ₴





