
Танк на радіокеруванні 369-34-36
555 ₴
- В наявності
- Код: 369-34-36BL
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Потужна бойова машина вразить уяву дитини своїм реалістичним виготовленням. Корпус танка виготовлений із максимальною реалістичністю.
Характеристики:
- Тип: Танк;
- Матеріал: пластик;
- Размерытанка: 22 х 9,5 х 10 см;
- Світлові та звукові ефеки
- Танк працює від батарейок;
- У коробці: 43 х 15 х 13 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип моделі | Танк |
| Вікова група | Від 4 до 6 років |
| Радіус дії | 10 м |
| Двигун | Електричний |
| Колір корпусу | Зелений |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 90 мм |
| Вага | 700 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 555 ₴

