
Дитячий гнучкий трек CF2212 (96 деталей)
737 ₴
- В наявності
- Код: CF2212 BL
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Трек CF2212 сподобається хлопчикам віком від 5 до 8 років. За допомогою ігрового треку дитина зможе вигадати безліч ігор. Дитина зможе розвивати свою фантазію і творчий потенціал.
Характеристики:
- Тип: ігровий набір
- Матеріал: пластик
- Живлення: батарейки
- Вік: від 5 років
- Кількість дизайнів: 1
- Кількість деталей: 96
- Розмір упаковки: 42х30х7 см
- Паковання: картонна коробка
- Колір: різний колір
Комплектація
- Трек
- Машинки
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Автотрек |
| Вікова група | Від 2 років |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Особливості | Світлові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 300 мм |
| Довжина упаковки | 70 мм |
| Висота упаковки | 420 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 737 ₴

