
Дитячий ігровий намет Sea World 333-169
534 ₴
- В наявності
- Код: 333-169 L
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- Цікаве місце для ігор дітей;
- Можна використовувати вдома, але й на вулиці, пляжі
- Легка за вагою, її просто транспортувати та зберігати в складеному вигляді;
- Швидко розкладається й компактно складається, зберігається в сумці
- Легко миється і швидко сохне.
Підійде для дітей від 1 року до 7-8 років.
Розмір : 100 х 80 х 80см;
Матеріали: текстиль, метал (каркас).
Пакування: сумка текстиль - ПВХ на блискавці.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Намет |
| Розміщення | В приміщенні/на вулиці |
| Вікова група | Від 2 років |
| Матеріал | Текстиль |
| Колір | Рожевий |
| Збірно-розбірна конструкція | Так |
| Ширина | 800 мм |
| Довжина | 800 мм |
| Висота | 1000 мм |
| Стать | Для дівчаток |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 534 ₴

