
Робот трансформер поїзд 66104
399 ₴
- В наявності
- Код: 66104L
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Робот трансформер поїзд дуже проста і не вимагає спеціальних навичок. Трансформер виготовлений із міцних та якісних матеріалів, пофарбованих спеціальними безпечними барвниками. Під час гри в дитини вийде проявити свої розумові здібності та логічне мислення, вона розвине дрібну моторику пальців, а також зможе добре пофантазувати, вигадуючи захоплюючу історію для свого нового героя.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Світлові та звукові ефекти (працює від батарей АА х 3 шт не входять до комплекту).
матеріал пластик.
Вік 3+
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Трансформер |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Білий |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 340 мм |
| Ширина упакування | 90 мм |
| Висота упаковки | 120 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 399 ₴

