
Інтерактивний телефон Кіт Том 7344UA
439 ₴
- В наявності
- Код: 7344L
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Інтерактивний телефон Кіт Том 7344 розповідає казки та м'якує. Завдяки вбудованим сенсорам малюкові досить погладити його по голові або потріпати за щічку. Ще є диктофон, який запише сказане фразу та дуже смішно вимовить її ж у відповідь. Граючись, веселлячись, буде набагато простіше вивчити літери алфавіту, цифри та геометричні фігури, що теж можливо з цим інтерактивним котиком.
Розмір іграшки: 15 х 8 х 5 см.
Працює від батарейок 2 х 1.5V АА, до комплекту не входять, необхідно купити окремо
Рекомендовано для дітей від 3 років.
Українська мова
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Joy Toy |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Сірий |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти, Мелодії |
| Ширина | 80 см |
| Довжина | 50 см |
| Висота | 140 см |
| Вага | 200 г |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Кількість складових елементів | 1 шт. |
| Вік | Від 2-х років |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 150 мм |
| Ширина упакування | 80 мм |
| Висота упаковки | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Телефон |
| Вікова група | От 18-ти месяцев |
Інформація для замовлення
- Ціна: 439 ₴

