
Машинка на радіокеруванні М 2302
1 029 ₴
- В наявності
- Код: 2302L
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Машинка на радіокеруванні 2302
Машинка має яскраве забарвлення і дизайн.
Легка в керуванні. Дитина сама зможе прокладати маршрут.
Рухається машинка вперед, назад, вліво, вправо.
Працює від акумулятора.
Комплект містить: машинка, пульт дистанційного керування, акумулятор, заряджання.
Іграшка подарує дитині масу позитивних емоцій.
Підходить діткам із 3 років.
Розмір упаковки: 37 х 16 х 17 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип моделі | Дрифт/шосейна |
| Вікова група | Від 4 до 6 років |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Радіус дії | 20 м |
| Двигун | Електричний |
| Максимальна швидкість | 10 км/год |
| Стан | Новий |
| Характеристики акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Час зарядки акумулятора | 1 годин |
| Час роботи від акумулятора | 30 хв |
| Розміри | |
| Довжина | 360 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Висота | 160 мм |
| Вага | 800 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність | в наявності |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 029 ₴
- Спосіб упаковки: картон,пленка

