
М'яка іграшка інтерактивна плюшева Кенгурятко 5720
789 ₴
- В наявності
- Код: 5720 bl
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
М'яка іграшка інтерактивна плюшева Кенгурятко 5720 UA
Розмір 26см.
Функції музичні ефекти, звукові ефекти українською мовою, пісні, лічильник, сенсорний, кенгурятко 7см
Матеріал плюш
Працює на батарейці
Поставляється в коробці розібрано.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Тварина |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Плюш |
| Особливості | Звукові ефекти, Мелодії |
| Мови | Український |
| Ширина | 13 см |
| Довжина | 22 см |
| Висота | 26 см |
| Вага | 900 г |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Регулятор гучності | Ні |
| Функція автоматичного відключення | Ні |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 330 мм |
| Ширина упакування | 200 мм |
| Висота упаковки | 300 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність | в наявності |
Інформація для замовлення
- Ціна: 789 ₴
- Спосіб упаковки: картон,пленка

