
Конструктор машинка на керуванні 70005 (352 деталі)
1 049 ₴
- В наявності
- Код: 70005BL
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Конструктор машинка на керуванні — чудова розвивальна іграшка, здатна захопити будь-яку дитину! Особливо якщо з набору в підсумку вийде гарний перегоновий червоний спортивний автомобіль, обладнаний електродвигуном і пультом керування.
Дитячий конструктор 70005 являє собою набір для будівництва поліцейського автомобіля на радіокеруванні та містить 352 деталей! Дитині захопить процес складання машинки від самого початку Мамашинка керується пультом дистанційного керування 2.4Ghz, що робить гру цікавішою.
Особливості:
- Конструктор на радіокеруванні (2.4 Гц)
- Інтерактивність ключових компонентів
- Міцність конструкції та простота збирання
- Функції: рух уперед/назад, ліворуч/праворуч
Характеристики:
- Довжина: 204cм
- Ширина: 10 cм
- Висота: 5.5 cм
- Швидкість: 3,8 км/год
- Пульт дистанційного керування 2.4Ghz
- Дальність дії пульта: до 25 метрів
- Живлення: 3 батарейки/акумулятори типу АА 1.5V
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип конструктора | Блочний |
| Стать | Для хлопчиків |
| Вікова група | Від 5 років |
| Тематика | Транспорт |
| Кількість деталей | 352 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Вага | 800 г |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 520 мм |
| Ширина упакування | 330 мм |
| Висота упаковки | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 049 ₴

