
Детский автомат на аккумуляторе с мягкими пулями Н222
699 ₴
- В наявності
- Код: H222 BL
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дитячий автомат з акумулятором з м'якими патронами обов'язково сподобається Вашому хлопчику.
Великий плюс зброї в тому, що він повністю безпечний для дитячих ігор, так як стріляє м'якими кулями.
Гарний дизайн приверне увагу будь-якої дитини.
Є приціл.
Чудовий подарунок для маленького любителя зброї.
Розмір: 76 см.
Всього в комплект входять 10 патронів.
Матеріал: пластик.
Зарядка від USB
Розмір у коробці: 49 х 19,5 х 5,5 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Кулемет |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Тип боєприпасів | М'які кулі |
| Колір | Хакі |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 760 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 490 мм |
| Ширина упакування | 200 мм |
| Висота упаковки | 55 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 699 ₴

