Інтерактивний кіт 777-22C - це забавна плюшева іграшка висотою 16 см, яка може ходити, видає звуки, махає рухомим хвостом, і поставляється в стильній сумці з ручкою з намистин. Іграшка виконана з м'якого, приємного на дотик плюшу і працює від батарейок. У комплекті також йде кісточка.
Характеристика:
- Модель: 777-22C
- Тип: інтерактивна плюшева іграшка
- Висота: 16 см
Функції:
- ходити
- видає звуки (нявкає, бурчить та ін.)
- рухає хвостом
- Матеріал: м'який плюш
- Комплектація:
- іграшка-кіт
- кісточка
- сумка з довгою ручкою (намистинки)
- Живлення: батарейки (у комплект або купуються окремо)
- Вік: від 3 років
- Паковання: подарункова сумочка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Тварина |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Текстиль |
| Колір | Різні кольори |
| Особливості | Звукові ефекти |
| Вага | 600 г |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Регулятор гучності | Ні |
| Функція автоматичного відключення | Ні |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 250 мм |
| Ширина упакування | 200 мм |
| Висота упаковки | 300 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність | в наявності |
Інформація для замовлення
- Ціна: 365 ₴






