
Ігровий набір пістолети з присосками 826-34
356 ₴
- В наявності
- Код: 826-34L
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ігровий набір пістолети з присосками 826-34
У комплекті м'які кулі-присоски 8 шт., мішені 3 шт.,
Постачається в коробці розміром — 35 х 27 х 5,5 см
Матеріал — пластмаса,
Тип паковання — Window Box.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пістолет |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Тип боєприпасів | М'які патрони |
| Колір | Різні кольори |
| Максимальна дальність стрільби | 10 м |
| Комплектація мішенню | Ні |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 520 мм |
| Ширина упакування | 220 мм |
| Висота упаковки | 150 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 356 ₴

