
Дитячий Перегоновий Трек 169
2 079 ₴
- В наявності
- Код: 169 L
- +380 (68) 734-67-15Telegram
Дитячий Перегоновий Трек 169 — новинка, яка з перших хвилин підкорить серця всіх діток! Іграшка являє собою перегоновий трек із гнутим неоновим трасом, світною машинкою, динозавром і мертвою петлею.
Особливість цього треку полягає в його трасі з великим динозавром. Неонові кольорові напівпрозорі деталі траси підсвічуються в темряві машинкою. Модель обладнана двома світлодіодами, що працюють від батарейок. Щоб машинка почала світитися і відтворювати мелодії, потрібно натиснути кнопку, розташовану на даху машинки.
Динозавр, який йде в комплекті, містить підсвітку синього кольору, відкривну пащу й білу пару. Щоб іграшка почала дихати парою, потрібно залити воду в спеціальний отвір, який є на голові динозавра.
Трек містить у своїй конструкції:
- динозавра;
- мертву петлю;
- механічний розвідний міст;
- розсувні ворота.
Комплектація
- 339 деталей траси;
- машинка зі світловими та звуковими ефектами;
- динозавр із парою та світлом;
- пульт радіокерування.
Машинка працює від 2 батарейок ААА (не входять до комплекту)
Динозавр працює від 3 батарейок ААА (не входять до комплекту)
Пульт працює від 2 батарейок ААА (не входять до комплекту)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Автотрек |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Колір | Зелений |
| Особливості | Світлові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 320 мм |
| Довжина упаковки | 70 мм |
| Висота упаковки | 490 мм |
- Ціна: 2 079 ₴

