
Екскаватор трансформер на радіокеруванні 681
949 ₴
- В наявності
- Код: ТТ681 L
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Екскаватор трансформер на радіокеруванні
Новинка серед усіма улюбленими роботами трансформерами. Такий подарунок не залишить без втоми як дитину, так і дорослого. Екскаватор на пульті керування надовго захопить у грі вашої дитини, може трансформуватися в робота, має звукові та світлові ефекти.
Розмір паковання 29 см*14 см*12 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Трансформер |
| Вікова група | Від 5 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Жовтий |
| Персонажі | Роботи трансформери |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 300 мм |
| Ширина упакування | 170 мм |
| Висота упаковки | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 949 ₴


