
Дитяча лялька Україночка M 5079 I UA
777 ₴
- В наявності
- Код: 5079 L
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кукла "Україночка " музична обов'язково сподобається вашій дитині. Лялька багатофункціональна, вона вміє розмовляти, співати пісні, знає скоромовки, вірші.
Лялька озвучена українською мовою.
У ляльки м'яке тіло, а ніжки та ручки виготовлені з пластику. Лялька має дуже гарний вигляд, у неї стильне вбрання.
Функції
- співає українські пісні
У наявності: 4 різновиди (нужну Вам ляльку вмовляйте в коментарії до замовлення)
Розмір ляльки: 47 см
Паковання: коробка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Лялька |
| Вікова група | Від 2 років |
| Матеріал | Пластик |
| Висота | 47 см |
| Ширина | 20 см |
| Довжина | 46 см |
| Особливості | Звукові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Тип батарейки | АА |
| Комплектація аксесуарами | Так |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 490 мм |
| Ширина упакування | 240 мм |
| Діаметр упаковки | 120 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 777 ₴

