
Паркінг з автоматичним підйомником T103-55A
1 479 ₴
- В наявності
- Код: T 103-55L
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Паркінг з автоматичним підйомником T103-55A який включає не тільки світлові ефекти, а й музичні. Машинки легко піднімаються на автоматичному ліфті на верхній поверх (під час підйому машинок горить світло і грає весела музика). А потім - скочуються звідти, на шляху руху вниз розташовані 2 шлагбауми, які можна опускати та піднімати (у вигляді лапок динозавриків). Також передбачені зони для паркування машинок на верхньому та нижньому поверсі.
Ігровий набір гараж T103-55A зі спуском це дуже захоплююча гра для дитини від трьох років. Усі деталі добре між собою кріпляться, не мають запаху. Перегони спіральною дорогою завжди захоплюють справжніх чоловіків, нехай навіть зовсім маленьких. Дитина з такою грою може бути захоплена годинами.
Характеристики:
- Тип: ігровий набір
- Вигляд: гараж
- Кількість поверхів: 3
- Матеріал: пластик, метал
- Упаковка: картонна коробка
- Машинки: 4 шт
- Динозаври: 2 шт
- Музика
- Світло
- Розмір в упаковці: 42,5х23,5х17,5 см
- Колір: різні кольори
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Паркінг/гараж |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Довжина у зібраному вигляді | 280 мм |
| Ширина у зібраному вигляді | 430 мм |
| Висота у зібраному вигляді | 360 мм |
| Особливості | Звукові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Колір | Жовтий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 350 мм |
| Довжина упаковки | 950 мм |
| Висота упаковки | 70 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 479 ₴

