
Конструктор на радиоуправлении Qman 54001 (425 деталей)
1 474 ₴
- В наявності
- Код: 54001 L
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Елементи конструктора надійно кріпляться між собою. Гра з конструктором допомагає розвивати моторику пальчиків, уважність, посидючість, мислення і фантазію.
Виріб виготовлений з екологічного пластику, відповідає санітарно-технічним нормам і стандартам якості. Рекомендований вік від 6 років і старше.
Головною особливістю конструктора є те, що після складання готова конструкція може їздити від пульта керування або зі смартфона.
Характеристики:
- Країна: Китай
- Матеріал: якісний ABC пластик
- Кількість деталей: 425 шт.
- Рекомендований вік: від 6 років.
- Розмір машинки: 23 х 13 х 8 см
- Розмір упаковки: 43 x 25 x 10 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Qman |
| Країна виробник | Китай |
| Тип конструктора | Блочний |
| Стать | Для хлопчиків |
| Вікова група | Від 5 років |
| Тематика | Гонки |
| Кількість деталей | 425 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Вага | 800 г |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 520 мм |
| Ширина упакування | 330 мм |
| Висота упаковки | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 474 ₴

