
Набір постільної білизни для дитячого ліжечка (9 предметів)
1 099 ₴
- В наявності
- Код: 9852 Le
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Повністю зібраний набір постільної білизни для дитячого ліжечка з Балдахіном + повний захист на 4 бортики з кишенею. Безліч забарвлень — для хлопчика або для дівчинки. Комплект дитячої постільної білизни виготовлений зі 100% бавовняної тканини, із застосуванням гіпоалергенного наповнювача.
Комплект складається з предметів:
- ковдра 110 х 80 см;
- підковдра 110 х 80 см;
- подушка 57 х 37 см;
- наволочка 57 х 37 см;
- простирадло 127 х 85 см;
- захист на ліжечко 4 бортики без блискавки — по всьому периметру;
- балдахін із бантом 3 метри
- кишеня
Вартість кріплення для балдахіна 315 грн
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Призначення | Для ліжечка, колиски |
| Тип | Комплект білизни |
| Стать | Унісекс |
| Тип тканини | Бязь |
| Тип сировини | Натуральне |
| Колір | Різні кольори |
| Тематика декору, малюнка | Тваринні принти |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 1 (шт) |
| Країна виробник | Україна |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 85 см |
| Довжина простирадла | 127 см |
| Розміри підодіяльника | |
| Ширина підковдри | 80 см |
| Довжина підковдри | 110 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 37 см |
| Довжина наволочки | 57 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність | в наявності |
| Стан | нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 099 ₴






