
Трансформер Оптімус Прайм та Бамбелбі W8824A
494 ₴
- В наявності
- Код: W8824 L
- +380 (68) 734-67-15Telegram
Могутні автоботи вже ціле століття ведуть протистояння між добром і злом! Трансформер W 8824 А готов очолити світлу сторону та перемогти лихо. Стильний робот має вигляд могутнього солдата, який у мить перетворюється на яскраву автівку. А для збільшення бойової сили у наборі можна знайти гарно деталізовану зброю. Відправляйтесь у незабутні пригоди разом з трансформером та вершіть справедливість!
Особливості:
- представлена у 2-х видах;
- стильний дизайн улюблених героїв дитячих фільмів про роботів;
- яскраве забарвлення транспорту;
- високоточна деталізація поверхні іграшки;
- легко провертаються кінцівки автобота;
- могутні аксесуари у вигляді зброї;
- стане родзинкою у вашій колекції іграшок;
- допоможе відтворити всі найнезабутніші та гостросюжетні ігри.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Трансформер |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 520 мм |
| Ширина упакування | 160 мм |
| Висота упаковки | 349 мм |
- Ціна: 494 ₴

