
Автобус іграшковий інерційний 950A
607 ₴
- В наявності
- Код: 950A L
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Автобус іграшковий інерційний 950A
Масштаб 1:16
Інерційний механізм
Розмір 27 см
Є світлові та звукові ефекти, відчиняються двері, гумові колеса.
Працює від батарейок
Постачається в коробці.
Матеріал: пластмаса.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Автобус |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Жовтий |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Ширина | 60 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Висота | 70 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 607 ₴

