
Змінний набір у дитяче ліжечко "Байка"
445 ₴
- В наявності
- Код: 098765
+380 (93) 973-47-56
Viber- +380 (68) 734-67-15Telegram
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект постільної білизни з 3 предметів у дитяче ліжечко — чудовий вибір для вашого новонародженого малюка!
Чудовий комплект змінної постільної білизни за дуже доступною ціною!
Постільна білизна виготовлене з імпортних бавовняних тканин, ніжних і м'яких на дотик. Застилати ліжечко грудничку постільним набором із бавовни можна як влітку, так і взимку. Таке постільне білизна слугуватиме довго вашій дитині та витримає численні прання, не змінюючи зовнішній вигляд і якість.
Колиска для немовляти — це не тільки спальне місце. У своєму ліжечку малюк проводитиме більшу частину часу. Спокійні малюнки з ведмедиками, зірочками, сердечками, корабликами та ін. допомагають розвивати фантазію в дитини та знайомлять її з навколишнім світом.
ККБ складається з 3 предметів:
- простирадло 100х140 см
- підковдра 110х140 см
- наволочка 40х50 см
Потрібний малюнок умовляйте в коментарії до замовлення
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Призначення | Для ліжечка, колиски |
| Тип | Комплект білизни |
| Стать | Унісекс |
| Тип тканини | Бавовна |
| Тип сировини | Натуральне |
| Колір | Різні кольори |
| Тематика декору, малюнка | Тварини |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 1 (шт) |
| Країна виробник | Україна |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 100 см |
| Довжина простирадла | 140 см |
| Розміри підодіяльника | |
| Ширина підковдри | 110 см |
| Довжина підковдри | 140 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 40 см |
| Довжина наволочки | 50 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність | в наявності |
| Стан | нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 445 ₴










